Kamex

Urządzenia fiskalne

Twój partner w biznesie

Wraz z zakupem Urządzenia Fiskalnego zapewniamy:

Tani serwis urządzeń fiskalnych

Rejestracje urządzeń fiskalnych w Urzędzie Skarbowym

Szkolenia w obsłudze urządzenia fiskalnego​

Fiskalizacje w cenie zakupu

Kasy fiskalne

Sklep kamex posiada w ofercie zarówno proste i najtańsze kasy fiskalne dla punktów handlowo-usługowych oraz nowoczesne kasy fiskalne online dla branż zobowiązanych już niedługo posiadać takie urządzenie w swojej działalności. 

Kasa fiskalna online szczególnie polecana jest dla branży motoryzacyjnej, mechaników i wulkanizatorów, stacji paliw, gastronomii, składów opałów, usług fryzjerskich i kosmetycznych, fitness klubów, gabinetów lekarskich, usług prawniczych, usług noclegowych, usług budowlanych.

Kasy fiskalne online na 2020 rok są już w sprzedaży. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami. Kasy fiskalne Elzab, Novitus, Posnet, Aclas, iPOS to gwarancja jakości.

Elzab K10 Online

Kasa fiskalna z dotykowym panelem z wbudowanym modułem WiFi lub GPRS. Mobilna kasa fiskalna dostępna w sześciu różnych wersjach kolorystycznych! Sprawdzona, intuicyjna i bezawaryjna.

Novitus NANO Online

Nowoczesna kasa fiskalna ONLINE przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Najważniejszą zaletą tej kasy jest możliwość współpracy z systemem zarządzania sprzedażą on-line NoviCloud.

Kasa Elzab K10 Online MED

Unikatowa wersja kasy Elzab K10 Online MED dedykowana dla gabinetów lekarskich dostępna tylko w naszym sklepie. Kasa Online która, wyróżnia się unikatowym wzorem kolorystycznym oraz antybakteryjną obudową z jonami srebra. Kasa posiada bezprzewodowy moduł Wifi.

Novitus NEXT Online

System fiskalny następnej generacji. Kasa fiskalna do gastronomii, posiada dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Możliwość pracy na zewnętrzych aplikacjach Storyous, Soga Mobile polecanych do gastronomii.

Novitus SENTO Online

Kasa dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych.

Elzab JOTA Online

To kasa jednostanowiskowa, z elektroniczną kopią paragonów, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług.

Posnet ERGO Online

Kasa fiskalna online do warsztatu. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę, dzięki czemu użytkownik ma swobodę wyboru między przewodowym a bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas. Kasa z modułem WiFi zapewnia bezproblemową wysyłkę danych.

Aclas KOS_ON

Najtańsza kasa fiskalna w naszym sklepie. Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, zabezpieczenie szczeliny wyjścia papieru oraz odpinany pasek na szyję szczególnie predestynują tą kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi.

Aclas KOBRA Online

Niewielkie rozmiary i cena kasy fiskalnej mile Cię zaskoczy. Lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, czytelne wyświetlacze widoczne zarówno przy słabym oświetleniu, jak i w ostrym słońcu to główne zalety tej kasy.

Novitus ONE Online

Najnowsza kasa fiskalna firmy Novitus z dotykowym panelem, i systemem android. Kasa Online z systemem Android w której możemy spotkać funkcje, niespotykane w innych kasach. Przeglądanie internetu, kalendarz, parkowanie paragonów i jeszcze wiele przydatnych narzędzi.

Posnet MOBILE Online

To najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w kieszeni. Małe gabaryty i wytrzymały akumulator czynią z niej doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Dostępne wersje z WiFi lub GPRS.

Fawag LITE Online

Kasa Online która, posiada liczne rozwiązania usprawniające pracę na kasie oraz prostą obsługę. Możemy się łączyć z CRK za pomocą portu LAN , USB lub opcjonalnie dzięki modemowi 3G BOX

Novitus SOLEO LAN

Kasa systemowa która posiada zaawansowaną technologię, najnowszy procesor i ogromną pamięć. Wydajność pracy gwarantowana.

Posnet REVO Online

Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

Posnet BINGO Online

W standardowej wersji kasa wyposażona jest w port LAN Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Gdy nie ma możliwości podpięcia pod internet kasy można dokupić dodatkowy moduł GPRS który pozwoli połączyć się z CRK.

Elzab MINI Online

To mała, prosta i sprawdzona w obsłudze kasa teraz w wersji online. Idealna dla małych placówek handlowych i usługowych. Możliwość podpięcia różnych urządzeń zewnętrzych jest dużym walorem tej małej kasy.

Drukarki fiskalne

Prowadzimy sprzedaż i kompleksowy serwis drukarek fiskalnych na terenie województwa Świętokrzyskiego.

Nasze drukarki fiskalne sprawdzają się w miejscach, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego oraz dużej prędkości drukowania i obcinania paragonów, a także wydruków niefiskalnych np. faktur VAT.

Oferujemy również nowoczesne drukarki fiskalne online ,które dzięki nowym przepisom od 1 maja 2019 mogą być instalowane. Oferujemy opiekę serwisową dla urządzeń fiskalnych w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Starachowice, Szydłowiec, Kielce, Radom, Końskie, Iłża, Ostrowiec Świętokrzyski, Lipsko.

Novitus BONO Online

Nowoczesna drukarka fiskalna online z możliwością wystawienia e-paragonu. Dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego.

Elzab MERA Online

Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna o pojemności bazy towarowej 500 000 PLU, z automatycznym obcinaczem papieru w standardzie. Dzięki szybkiemu wydrukowi paragonów idealnie sprawdzi się do punktów o dużym natężeniu ruchu.

Elzab D10

Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Dzięki wydajnemu akumulatorowi i możliwości komunikacji za pośrednictwem WiFi nieoceniona jako element mobilnego stanowiska sprzedaży.

Novitus DEON E

Drukarka z kopią elektroniczną dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy tabletu lub sprzedaż tradycyjną gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.

Posnet TRIO Online

Posnet Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, systemu sprzedażowego POS.

Novitus HD E

Pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne - np. filmy reklamowe.

Posnet TEMO Online

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki doskonałe urządzenie do pracy mobilnej.

Posnet THERMAL XL

Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

Novitus BONO E APTEKA

Przeznaczona do pracy w aptekach i punktach sprzedaży, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Parametry drukarki oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność.

Novitus HD II Online - APTEKA

Drukarka Novitus HD II Online Apteka może pracować wszędzie tam, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Spełnia wszystkie wymagania stawiane urządzeniom pracującym w aptekach, realizuje funkcje naliczania opłat, realizacji recept, drukowania wycen i receptury leku.

Elzab MERA+ FE FV

Dedykowana do pracy w aptekach, gabinetach i przychodniach lekarskich. Może drukować wyceny leków i recept oraz paragony fiskalne uwzględniające refundację leków. Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232.

Posnet TERMINAL FISKALNY THERMAL HD

Terminal kasowy łączący w sobie drukarkę fiskalną oraz komputer PC oparty na podzespołach Intel - zamknięte w jednym urządzeniu. Użytkownik zyskuje dodatkową przestrzeń na ekspozycję towarów, może korzystać z różnych typów i rozmiarów monitorów kasjerskich i ma możliwość instalacji dowolnego oprogramowania.

Novitus BONO Online - Apteka

Drukarka fiskalna online przeznaczona do pracy w aptekach oraz punktach aptecznych. Drukarka online komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas za pomocą sieci LAN lub opcjonalnie sieci WLAN.

Novitus HD II Online

Ta drukarka online zrewolucjonizowała rynek urządzeń fiskalnych w Polsce. Może drukować faktury VAT na papierze o szerokości 80mm. Na dużym kolorowym wyświetlaczu można wyświetlać reklamy produktów. Drukarka online polecana szczególnie na stacje paliw.

Novitus DEON Online

Drukarka Online polecana do zakładów motoryzacyjnych, lokali gastronomicznych i przychodni medycznych. Dzięki niewielkim rozmiarom sprawdzi się również w branży e-commerce. Drukarka ma możliwość wystawiania e-paragonu.

Potrzebujesz pomocy w doborze kasy lub drukarki fiskalnej?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszystkie wątpliwości.