Specjalistyczne oprogramowania fiskalne

dla Twojej firmy

Skuteczne zarządzanie firmą

Każda firma wymaga optymalnych rozwiązań systemowych, takich jak oprogramowanie ERP, które porządkuje dane i wspomaga procesy zarządzania oraz sprzedaży. Są to także niezbędne produkty, które wspierają działanie urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie mamy programy dedykowanie dla wszelkiego rodzaju działalności sprzedażowej oraz dla przemysłu farmaceutycznego.

Do naszych najważniejszych produktów w tej dziedzinie nalezą:

  • Subiekt GT
  • Comarch ERP Optima
  • oprogramowanie dla aptek Kamsoft
  • oprogramowanie medyczne Mediporta.

Comarch ERP: łatwiejsze zarządzanie firmą

Program Comarch ERP OPTIMA pomaga zarządzać firmą i w łatwy sposób prowadzić gospodarkę magazynową. Składa się z modułów, które umożliwiają m.in. wystawianie faktur, tworzenie analiz finansowych oraz ofert sprzedaży detalicznej.

Oprogramowanie dla przemysłu medycznego i farmaceutycznego

Oprogramowanie KS-AOW firmy Kamsoft wspiera pracę kilkudziesięciu tysięcy farmaceutów w naszym kraju. Umożliwia m.in. szybki dostęp do bazy leków. Oprogramowanie MEDIPORTA wspomaga codzienną pracę personelu medycznego, szybszy przepływ informacji oraz tworzenie elektronicznej dokumentacji medycznej. Kamex jest renomowanym partnerem technologicznym firmy Kamsoft, dlatego w naszym sklepie znajdą państwo pełny asortyment produktów tej firmy, w najlepszej cenie. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty najtańszych kas fiskalnych.

Oprogramowanie POS: wsparcie sprzedaży i zarządzania

System POS (Point Of Sale) to oprogramowanie do obsługi sprzedaży. Składają się na niego terminal dotykowy, drukarka fiskalna, elektronika sklepowa, czytnik kodów kreskowych, zintegrowany terminal płatniczy oraz sam program. System służy poprawieniu jakości zarządzania sprzedażą, dając użytkownikom możliwość monitorowania przepływów pieniężnych firmy. POS to także szybsza i wygodniejsza praca oraz łatwiejsze raportowanie i analizowanie danych. To idealne rozwiązanie, które sprawdza się w branży gastronomicznej czy w sprzedaży detalicznej.

Programy dla gastronomii

Jeśli właścicielom firm z branży gastronomicznej nie wystarczają kasy fiskalne proponujemy wydajne i bezpieczne systemy POS wraz z całym niezbędnym oprogramowaniem. Przyjmowanie zamówień od klientów ułatwią takie systemy dedykowane do gastronomi jak SOGA, Dotykacka lub iPOS Smart+. Rozwiązania chmurowe pozwolą szybko zarządzać restauracją w dowolnym miejscu.