Kamex

Terminale płatnicze

Twój partner w biznesie

Dostosuj terminal płatniczy do potrzeb swojej firmy

Terminal płatniczy to w dzisiejszych czasach standard w biznesie. Prawie połowa ludzi płaci już tylko kartą i nie nosi ze sobą gotówki. Klienci, którzy płacą kartą wydają więcej pieniędzy na zakupy. 

Terminale płatnicze które, oferujemy można łatwo zintegrować z kasami fiskalnymi lub systemami sprzedaży. Szybkość transakcji bezgotówkowych znacząco wtedy rośnie. Bądź na czasie i wybierz terminal dostosowany do twojej działalności. Pomóż twoim klientom wygodnie i bezpiecznie zapłacić za zakupy. Terminale dostępne są w programie Polska Bezgotówkowa.

Zapraszamy do skorzystania z oferty najtańszych kas fiskalnych i kas fiskalnych dla małej gastronomi.

PIN Pad podłączony do kasy fiskalnej online

Zmiejsz koszt dzierżawy terminala płatniczego i podłącz Pin Pad do kasy. Jeśli posiadasz kasę fiskalną online Elzab lub Novitus nie będzie problemu z integracją sprzętu. Podłączenie po kablu USB.

PIN Pad podłączony do programu aptecznego Kamsoft

Zwiększ szybkość obsługi klientów dzięki, instalacji zintegrowanego Pin Pada z systemem KS-AOW. Ogranicz możliwość pomyłek do minimum.

Terminal Płatniczy Ingenico iCT220 Stacjonarny ETHERNET

Terminal płatniczy który, można zintegrować z kasami fiskalnymi z elektroniczną kopią. Kasy Elzab i Novitus działają z tym terminalem bez problemu. Podłączenie terminala wymaga internetu po kablu LAN.

Terminal Płatniczy Ingenico iCT220 Stacjonarny GPRS

Podłączenie terminala po GPRS to droższe rozwiązanie ale niezbędne wtedy kiedy, nie mamy łącza internetowego w swoim lokalu. Integracja z kasami zmiejsza ryzyko pomyłek i zwiększa szybkość transakcji.

Terminal Płatniczy Ingenico iCT220 Stacjonarny z PIN Padem ETHERNET

Terminal Płatniczy Ingenico iCT220 Stacjonarny z PIN Padem GPRS

Terminal Płatniczy Ingenico iWL250 Mobilny

Terminal Płatniczy Verifone VX 675 Mobilny

Potrzebujesz pomocy w doborze terminalu?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszystkie wątpliwości.