Programy dla firm

KAMEX

Praca w twojej firmie powinna być oparta o odpowiedni system informatyczny który, usprawni pracę i pomoże w zarządzaniu przedsiębiorstwem. W naszej ofercie można znaleźć programy dla firm takich producentów jak Kamsoft, Comarch, Asseco, Insert, Soga oraz Dotykacka. Razem wybierzemy odpowiednie oprogramowanie dla twojego biznesu. Wdrożymy program dla twojej firmy i przeszkolimy z jego obsługi. Będziemy się opiekowali twoim systemem i aktualizowali go w razie potrzeby. Razem z nami będzie prościej prowadzić biznes.

Programy dla medycyny

Programy dla medycyny

Zapewniamy całościową informatyzację placówek medycznych oraz gabinetów lekarskich, włączając w to wdrażanie i serwis oprogramowania. Wdrażamy e-Receptę oraz Elektroniczną Dokumentację Medyczną. Świadczymy opiekę informatyczną na nowoczesne rozwiązania dotyczące e-Zdrowia.

Programy dla farmacji

Programy dla farmacji

Prowadzimy pełen serwis informatyczny zarówno pojedynczych aptek, jak i całych sieci. Wdrażamy i serwisujemy program apteczny firmy Kamsoft, której jesteśmy partnerem już długie lata. Integrujemy system z aptecznymi drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Dbamy o ciągłość i szybkość pracy aptek.

Programy dla sklepów

Programy dla sklepów

Posiadamy również oprogramowanie pozwalające na zarządzanie magazynami, operowanie systemem CRM oraz specjalne programy dla sklepów. Programy do szybkiego wystawiania faktur to w dzisiejszych czasach podstawowe narzędzie pracy każdego sklepu. Mobilne systemy sprzedaży które, wdrażamy są niezbędne w pracy każdego przedstawiciela handlowego.

Programy dla gastronomii

Programy dla gastronomii

Jeśli właścicielom firm z branży gastronomicznej nie wystarczają kasy fiskalne proponujemy wydajne i bezpieczne systemy POS wraz z całym niezbędnym oprogramowaniem. Przyjmowanie zamówień od klientów ułatwią takie systemy dedykowane do gastronomi jak SOGA, Dotykacka lub iPOS Smart+. Rozwiązania chmurowe pozwolą szybko zarządzać restauracją w dowolnym miejscu.

Programy dla biur rachunkowych

Programy dla biur rachunkowych

Dostarczamy programy ułatwiające zarządzanie kadrami i księgowością, dzięki którym raz na zawsze zaprowadzisz porządek w swoim biurze rachunkowym. W sprawnym rozliczaniu swoich klientów pomogą takie programy jak Comarch Optima lub Rachmistrz GT.

Kamex
ul. Warszawska 46
26-110 Skarżysko-Kamienna

pon. - pt.
09:00 -17:00
sob.
po wcześniejszym kontakcie telefonicznym