Kasy fiskalne

Terminal płatniczy to w dzisiejszych czasach standard w biznesie. Prawie połowa ludzi płaci już tylko kartą i nie nosi ze sobą gotówki. Klienci, którzy płacą kartą wydają więcej pieniędzy na zakupy. Terminale płatnicze które, oferujemy można łatwo zintegrować z kasami fiskalnymi lub systemami sprzedaży. Szybkość transakcji bezgotówkowych znacząco wtedy rośnie. Bądź na czasie i wybierz terminal dostosowany do twojej działalności. Pomóż twoim klientom wygodnie i bezpiecznie zapłacić za zakupy. Terminale dostępne są w programie Polska Bezgotówkowa.

Kasy fiskalne są niezbędne do prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Z tego powodu, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, postawiliśmy na zróżnicowany asortyment tego typu urządzeń. Znajdują się w niej także kasy fiskalne na rok 2020. Chcąc zapewnić komfort użytkowania naszym klientom, stawiamy na rozwiązania od sprawdzonych producentów. Współpracujemy z firmami takimi jak: Novitus, Elzab, Posnet, czy iPOS

Kasy fiskalne online

Kasy fiskalne online to urządzenia, które komunikują się z Centralnym Repozytorium Kas, gromadząc i przesyłając dane dotyczące sprzedaży. Do Państwa dyspozycji oddajemy zarówno proste i najtańsze kasy fiskalne dla punktów handlowo-usługowych, jak i te bardziej zaawansowane technologiczne, takie jak kasy fiskalne Novitus, które wyposażone są w ekrany dotykowe, system android czy wodoodporne klawiatury.

Kasa fiskalna online jest idealnym rozwiązaniem dla:

  • branży motoryzacyjnej, mechaników i wulkanizatorów,
  • małej gastronomii,
  • składów opałów,
  • salonów fryzjerskich i kosmetycznych,
  • klubów fitness,
  • gabinetów lekarskich,
  • kancelarii prawniczych,
  • ośrodków noclegowych,
  • firm budowlanych.

Kasoterminale online. Wielofunkcyjny system sprzedażowy

Kasoterminal online jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń sprzedażowych. Łączy w sobie funkcje urządzenia fiskalnego online, terminala płatniczego oraz drukarki fiskalnej. Produkt działa szybko i jest w stanie wykonać kilka operacji w tym samym czasie. Za jego pomocą możemy otworzyć rachunek a po jakimś czasie go zakończyć i szybko przyjąć płatność bezgotówkową w restauracji lub barze szybkiej obsługi. Już teraz mogą Państwo nabyć kasoterminal iPOS w naszym sklepie.

Kasy fiskalne. Dla lekarzy i dla małej gastronomii

Kasy fiskalne dla małej gastronomii to podstawa działalności mniejszych restauracji i barów. Najmniejsze lokale często nie dysponują rozbudowaną infrastrukturą sprzedażową, dlatego dla tej branży przygotowaliśmy ofertę urządzeń nie tylko funkcjonalnych, ale również przystępnych cenowo. Na podstawie prawa uchwalonego w 15 marca 2019 roku, od 2021 roku w kasy fiskalne online będą musiały być wyposażone m.in. gabinety lekarskie. Wychodząc naprzeciw tym zmianom, nasza firma oferuje gamę kas fiskalnych dedykowanych dla lekarzy.

Najtańsze kasy fiskalne

Wysoka jakość i niska cena wcale się nie wykluczają. Nasze produkty to urządzenia nie tylko zaawansowane technologicznie, ale również przystępne cenowo. Oferujemy państwu najtańsze kasy fiskalne na rynku. Zapraszamy do naszego sklepu.

Kamex
ul. Warszawska 46
26-110 Skarżysko-Kamienna

pon. - pt.
09:00 - 17:00
sob.
10:00 - 14:00