Drukarki fiskalne

Obecnie niemal każda działalność gospodarcza wymaga zaopatrzenia się w odpowiednie rozwiązania sprzedażowe. Jednym z nich są drukarki fiskalne. W naszej ofercie znajdują się urządzenia, które wykorzystują nowoczesne technologie. Za ich pomocą nie tylko wydrukujesz paragon, ale także m.in. przeprowadzisz szczegółową analizę sprzedaży.

Drukarki fiskalne

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne drukarki fiskalne online dedykowane dla miejsc sprzedaży stacjonarnej oraz mniejsze – przenośne drukarki, świetnie sprawdzające się między innymi w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, czy w klubach fitness. Umożliwiamy Państwu szeroki wybór nowoczesnych drukarek fiskalnych.

Mając na uwadze fakt, iż cena jest jednym z podstawowych wyznaczników zakupu takiego urządzenia, oferujemy szeroką gamę cenową naszych drukarek. U nas każdy klient znajdzie coś dla siebie!

Drukarka fiskalna a kasa. Co wybrać?

Kasa fiskalna to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm. Urządzenie to oferuje możliwość samodzielnej sprzedaży i wystawiania paragonów. Jest to jej to przewaga nad drukarką, którą należy podłączyć do komputera i zapewnić jej odpowiedni program sprzedażowy. W uproszczeniu oznacza to niższe koszty ponoszone przez użytkownika.

Drukarka natomiast może okazać się droższym, jednak bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem. W połączeniu z programem sprzedażowym za jej pomocą wystawimy fakturę VAT, sprawdzimy stan magazynowy oraz przeprowadzimy analizę sprzedaży.

Opieka serwisowa kas i drukarek fiskalnych

Prowadzimy kompleksowy serwis kas i drukarek fiskalnych na terenie województwa Świętokrzyskiego – w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Starachowice, Szydłowiec, Kielce, Radom, Końskie, Iłża, Ostrowiec Świętokrzyski, Lipsko.

Kamex
ul. Warszawska 46
26-110 Skarżysko-Kamienna

pon. - pt.
09:00 - 17:00
sob.
10:00 - 14:00